KLASA TERENOWA - JUNIORZY › Grupa II

Sezon - 2014/2015
TabeleWynikiStatystyka

Kolejka : 1 :: 2014-09-06 godz.15.00
1
WŁÓKNIARZ LEŚNA
UKS SKORPIONY MOSiR LUBAN
2
ŁUŻYCE LUBAŃ II
4
4
GRYF GRYFÓW
3
WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA
8
0
ENDICO-MITEX PODGÓRZYN
4
OLSZA OLSZYNA
2
6
KWISA ŚWIERADÓW ZDR.
5
POGOŃ WLEŃ
2
3
STELLA LUBOMIERZ
Kolejka : 2 :: 2014-09-13 godz.15.00
1
KWISA ŚWIERADÓW ZDR.
2
3
ŁUŻYCE LUBAŃ II
2
ENDICO-MITEX PODGÓRZYN
2
12
OLSZA OLSZYNA
3
GRYF GRYFÓW
2
3
POGOŃ WLEŃ
4
WŁÓKNIARZ LEŚNA
4
0
WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA
5
UKS SKORPIONY MOSiR LUBAN
STELLA LUBOMIERZ
Kolejka : 3 :: 2014-09-16 /wtorek-godz.16.30
1
ŁUŻYCE LUBAŃ II
3
0vo
ENDICO-MITEX PODGÓRZYN
2
POGOŃ WLEŃ
4
1
KWISA ŚWIERADÓW ZDR.
3
STELLA LUBOMIERZ
0
2
GRYF GRYFÓW
4
OLSZA OLSZYNA
2
3
WŁÓKNIARZ LEŚNA
5
WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA
UKS SKORPIONY MOSiR LUBAN
Kolejka : 4 :: 2014-09-20 godz.15.00
1
UKS SKORPIONY MOSiR LUBAN
GRYF GRYFÓW
2
ENDICO-MITEX PODGÓRZYN
0
3vo
POGOŃ WLEŃ
3
KWISA ŚWIERADÓW ZDR.
7
1
STELLA LUBOMIERZ
4
WŁÓKNIARZ LEŚNA
4
2
ŁUŻYCE LUBAŃ II
5
WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA
5
0
OLSZA OLSZYNA
Kolejka : 5 :: 2014-09-27 godz.15.00
1
GRYF GRYFÓW
2
3
KWISA ŚWIERADÓW ZDR.
2
ŁUŻYCE LUBAŃ II
3
1
WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA
3
POGOŃ WLEŃ
3
2
WŁÓKNIARZ LEŚNA
4
STELLA LUBOMIERZ
3
0vo
ENDICO-MITEX PODGÓRZYN
5
OLSZA OLSZYNA
UKS SKORPIONY MOSiR LUBAN
Kolejka : 6 :: 2014-10-04 godz.15.00
1
ENDICO-MITEX PODGÓRZYN
0
9
GRYF GRYFÓW
2
WŁÓKNIARZ LEŚNA
1
2
STELLA LUBOMIERZ
3
WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA
1
0
POGOŃ WLEŃ
4
OLSZA OLSZYNA
1
0
ŁUŻYCE LUBAŃ II
5
UKS SKORPIONY MOSiR LUBAN
KWISA ŚWIERADÓW ZDR.
Kolejka : 7 :: 2014-10-11 godz.15.00
1
ŁUŻYCE LUBAŃ II
UKS SKORPIONY MOSiR LUBAN
2
POGOŃ WLEŃ
2
1
OLSZA OLSZYNA
3
STELLA LUBOMIERZ
4
1
WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA
4
GRYF GRYFÓW
2
1
WŁÓKNIARZ LEŚNA
5
KWISA ŚWIERADÓW ZDR.
17
1
ENDICO-MITEX PODGÓRZYN
Kolejka : 8 :: 2014-10-18 godz.15.00
1
UKS SKORPIONY MOSiR LUBAN
ENDICO-MITEX PODGÓRZYN
2
WŁÓKNIARZ LEŚNA
2
3
KWISA ŚWIERADÓW ZDR.
3
WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA
2
2
GRYF GRYFÓW
4
ŁUŻYCE LUBAŃ II
3
0vo
POGOŃ WLEŃ
5
OLSZA OLSZYNA
1
7
STELLA LUBOMIERZ
Kolejka : 9 :: 2014-10-25 godz.14.00
1
GRYF GRYFÓW
11
1
OLSZA OLSZYNA
2
KWISA ŚWIERADÓW ZDR.
8
1
WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA
3
ENDICO-MITEX PODGÓRZYN
3
6
WŁÓKNIARZ LEŚNA
4
POGOŃ WLEŃ
UKS SKORPIONY MOSiR LUBAN
5
STELLA LUBOMIERZ
5
4
ŁUŻYCE LUBAŃ II
Kolejka : 10 :: 2015-04-11 godz.15.00
1
ENDICO-MITEX PODGÓRZYN
3
5
WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA
2
KWISA ŚWIERADÓW ZDR.
17
3
OLSZA OLSZYNA
3
GRYF GRYFÓW
3
0vo
ŁUŻYCE LUBAŃ II
4
STELLA LUBOMIERZ
2
0
POGOŃ WLEŃ
5
UKS SKORPIONY MOSiR LUBAN
WŁÓKNIARZ LEŚNA
Kolejka : 11 :: 2015-04-18 godz.15.00
1
POGOŃ WLEŃ
0
4
GRYF GRYFÓW
2
ŁUŻYCE LUBAŃ II
0
3vo
KWISA ŚWIERADÓW ZDR.
3
OLSZA OLSZYNA
8
0
ENDICO-MITEX PODGÓRZYN
4
WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA
2
1
WŁÓKNIARZ LEŚNA
5
STELLA LUBOMIERZ
UKS SKORPIONY MOSiR LUBAN
Kolejka : 12 :: 2015-04-25 godz.15.00
1
ENDICO-MITEX PODGÓRZYN
3
0vo
ŁUŻYCE LUBAŃ II
2
KWISA ŚWIERADÓW ZDR.
4
4
POGOŃ WLEŃ
3
GRYF GRYFÓW
0
3
STELLA LUBOMIERZ
4
WŁÓKNIARZ LEŚNA
2
4
OLSZA OLSZYNA
5
UKS SKORPIONY MOSiR LUBAN
WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA
Kolejka : 13 :: 2015-05-01 /piątek-godz.15.00
1
STELLA LUBOMIERZ
3
2
KWISA ŚWIERADÓW ZDR.
2
POGOŃ WLEŃ
3
0vo
ENDICO-MITEX PODGÓRZYN
3
ŁUŻYCE LUBAŃ II
0
3vo
WŁÓKNIARZ LEŚNA
4
OLSZA OLSZYNA
2
2
WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA
5
GRYF GRYFÓW
UKS SKORPIONY MOSiR LUBAN
Kolejka : 14 :: 2015-05-09 godz.15.00
1
ENDICO-MITEX PODGÓRZYN
0
3vo
STELLA LUBOMIERZ
2
WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA
3
0vo
ŁUŻYCE LUBAŃ II
3
WŁÓKNIARZ LEŚNA
3
5
POGOŃ WLEŃ
4
KWISA ŚWIERADÓW ZDR.
1
6
GRYF GRYFÓW
5
UKS SKORPIONY MOSiR LUBAN
OLSZA OLSZYNA
Kolejka : 15 :: 2015-05-16 godz.15.00
1
STELLA LUBOMIERZ
3
3
WŁÓKNIARZ LEŚNA
2
POGOŃ WLEŃ
0
0
WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA
3
ŁUŻYCE LUBAŃ II
0
3vo
OLSZA OLSZYNA
4
GRYF GRYFÓW
3
0vo
ENDICO-MITEX PODGÓRZYN
5
KWISA ŚWIERADÓW ZDR.
UKS SKORPIONY MOSiR LUBAN
Kolejka : 16 :: 2015-05-23 godz.15.00
1
OLSZA OLSZYNA
0
2
POGOŃ WLEŃ
2
WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA
0
3
STELLA LUBOMIERZ
3
WŁÓKNIARZ LEŚNA
5
4
GRYF GRYFÓW
4
ENDICO-MITEX PODGÓRZYN
0
3vo
KWISA ŚWIERADÓW ZDR.
5
UKS SKORPIONY MOSiR LUBAN
ŁUŻYCE LUBAŃ II
Kolejka : 17 :: 2015-05-30 godz.15.00
1
ENDICO-MITEX PODGÓRZYN
UKS SKORPIONY MOSiR LUBAN
2
KWISA ŚWIERADÓW ZDR.
9
0
WŁÓKNIARZ LEŚNA
3
GRYF GRYFÓW
0
3vo
WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA
4
STELLA LUBOMIERZ
5
3
OLSZA OLSZYNA
5
POGOŃ WLEŃ
3
0vo
ŁUŻYCE LUBAŃ II
Kolejka : 18 :: 2015-06-06 godz.15.00
1
ŁUŻYCE LUBAŃ II
0
3vo
STELLA LUBOMIERZ
2
OLSZA OLSZYNA
0
12
GRYF GRYFÓW
3
WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA
1
5
KWISA ŚWIERADÓW ZDR.
4
WŁÓKNIARZ LEŚNA
3
0vo
ENDICO-MITEX PODGÓRZYN
5
UKS SKORPIONY MOSiR LUBAN
POGOŃ WLEŃ

Wszystkie prawa zastrzeżone - OPZN Jelenia Góra 2014

Realizacja - Lakre.pl