KLASA B - SENIORZY › Grupa III

Sezon - 2014/2015
TabeleWynikiStatystyka

Kolejka : 1 :: 2014-08-17 godz.15.00
1
LZS NIWNICE
1
4
WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA WOJCIESZYCE
2
BAZALT WOJCIECHÓW
1
10
OSP BIELANY BIEDRZYCHOWICE
3
KWISA MROCZKOWICE
0
3
POGOŃ WLEŃ
4
LZS SOBOTA
4
2
LZS KOŚCIELNIK
5
ZBYLUT ZBYLUTÓW
3
0
FATMA POBIEDNA
6
SKS PŁAWNA
KWISA KIERŻNO
7
KS KOTLISKA
0
6
COSMOS MILIKÓW
Kolejka : 2 :: 2014-08-24 godz.15.00
1
KWISA KIERŻNO
WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA WOJCIESZYCE
2
FATMA POBIEDNA
0
3
LZS NIWNICE
3
LZS KOŚCIELNIK
6
1
ZBYLUT ZBYLUTÓW
4
POGOŃ WLEŃ
8
1
LZS SOBOTA
5
OSP BIELANY BIEDRZYCHOWICE
3
3
KWISA MROCZKOWICE
6
COSMOS MILIKÓW
3
0
BAZALT WOJCIECHÓW
7
SKS PŁAWNA
1
2
KS KOTLISKA
Kolejka : 3 :: 2014-08-31 godz.15.00
1
KS KOTLISKA
KWISA KIERŻNO
2
BAZALT WOJCIECHÓW
1
8
SKS PŁAWNA
3
KWISA MROCZKOWICE
2
0
COSMOS MILIKÓW
4
LZS SOBOTA
1
7
OSP BIELANY BIEDRZYCHOWICE
5
ZBYLUT ZBYLUTÓW
0
2
POGOŃ WLEŃ
6
LZS NIWNICE
1
6
LZS KOŚCIELNIK
7
WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA WOJCIESZYCE
2
5
FATMA POBIEDNA
Kolejka : 4 :: 2014-09-07 godz.15.00
1
KWISA KIERŻNO
FATMA POBIEDNA
2
LZS KOŚCIELNIK
5
3
WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA WOJCIESZYCE
3
POGOŃ WLEŃ
4
0
LZS NIWNICE
4
OSP BIELANY BIEDRZYCHOWICE
14
1
ZBYLUT ZBYLUTÓW
5
COSMOS MILIKÓW
2
3
LZS SOBOTA
6
SKS PŁAWNA
0
2
KWISA MROCZKOWICE
7
KS KOTLISKA
7
0
BAZALT WOJCIECHÓW
Kolejka : 5 :: 2014-09-14 godz.15.00
1
BAZALT WOJCIECHÓW
KWISA KIERŻNO
2
ZBYLUT ZBYLUTÓW
3
0vo
COSMOS MILIKÓW
3
KWISA MROCZKOWICE
6
0
KS KOTLISKA
4
LZS SOBOTA
4
0
SKS PŁAWNA
5
LZS NIWNICE
1
5
OSP BIELANY BIEDRZYCHOWICE
6
WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA WOJCIESZYCE
1
2
POGOŃ WLEŃ
7
FATMA POBIEDNA
2
2
LZS KOŚCIELNIK
Kolejka : 6 :: 2014-09-21 godz.15.00
1
KWISA KIERŻNO
LZS KOŚCIELNIK
2
POGOŃ WLEŃ
3
1
FATMA POBIEDNA
3
OSP BIELANY BIEDRZYCHOWICE
6
2
WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA WOJCIESZYCE
4
COSMOS MILIKÓW
2
0
LZS NIWNICE
5
SKS PŁAWNA
4
3
ZBYLUT ZBYLUTÓW
6
KS KOTLISKA
4
3
LZS SOBOTA
7
BAZALT WOJCIECHÓW
2
7
KWISA MROCZKOWICE
Kolejka : 7 :: 2014-09-28 godz.15.00
1
KWISA MROCZKOWICE
KWISA KIERŻNO
2
LZS SOBOTA
8
2
BAZALT WOJCIECHÓW
3
ZBYLUT ZBYLUTÓW
8
3
KS KOTLISKA
4
LZS NIWNICE
2
1
SKS PŁAWNA
5
WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA WOJCIESZYCE
8
0
COSMOS MILIKÓW
6
FATMA POBIEDNA
3
3
OSP BIELANY BIEDRZYCHOWICE
7
LZS KOŚCIELNIK
0
6
POGOŃ WLEŃ
Kolejka : 8 :: 2014-10-05 godz.15.00
1
KWISA KIERŻNO
POGOŃ WLEŃ
2
OSP BIELANY BIEDRZYCHOWICE
4
3
LZS KOŚCIELNIK
3
COSMOS MILIKÓW
3
3
FATMA POBIEDNA
4
SKS PŁAWNA
0
2
WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA WOJCIESZYCE
5
KS KOTLISKA
0
4
LZS NIWNICE
6
BAZALT WOJCIECHÓW
0
3
ZBYLUT ZBYLUTÓW
7
KWISA MROCZKOWICE
0
1
LZS SOBOTA
Kolejka : 9 :: 2014-10-12 godz.15.00
1
LZS SOBOTA
KWISA KIERŻNO
2
ZBYLUT ZBYLUTÓW
2
2
KWISA MROCZKOWICE
3
LZS NIWNICE
9
0
BAZALT WOJCIECHÓW
4
WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA WOJCIESZYCE
6
1
KS KOTLISKA
5
FATMA POBIEDNA
1
1
SKS PŁAWNA
6
LZS KOŚCIELNIK
1
0
COSMOS MILIKÓW
7
POGOŃ WLEŃ
1
0
OSP BIELANY BIEDRZYCHOWICE
Kolejka : 10 :: 2014-10-19 godz.15.00
1
KWISA KIERŻNO
OSP BIELANY BIEDRZYCHOWICE
2
COSMOS MILIKÓW
2
3
POGOŃ WLEŃ
3
SKS PŁAWNA
1
1
LZS KOŚCIELNIK
4
KS KOTLISKA
8
6
FATMA POBIEDNA
5
BAZALT WOJCIECHÓW
3
3
WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA WOJCIESZYCE
6
KWISA MROCZKOWICE
2
2
LZS NIWNICE
7
LZS SOBOTA
2
8
ZBYLUT ZBYLUTÓW
Kolejka : 11 :: 2014-10-26 godz.14.00
1
ZBYLUT ZBYLUTÓW
KWISA KIERŻNO
2
OSP BIELANY BIEDRZYCHOWICE
3
0vo
COSMOS MILIKÓW
3
LZS NIWNICE
4
3
LZS SOBOTA
4
WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA WOJCIESZYCE
1
0
KWISA MROCZKOWICE
5
FATMA POBIEDNA
9
1
BAZALT WOJCIECHÓW
6
LZS KOŚCIELNIK
2
1
KS KOTLISKA
7
POGOŃ WLEŃ
3
0
SKS PŁAWNA
Kolejka : 12 :: 2014-11-02 godz.13.00
1
KWISA KIERŻNO
COSMOS MILIKÓW
2
SKS PŁAWNA
1
7
OSP BIELANY BIEDRZYCHOWICE
3
KS KOTLISKA
2
9
POGOŃ WLEŃ
4
BAZALT WOJCIECHÓW
1
4
LZS KOŚCIELNIK
5
KWISA MROCZKOWICE
1
0
FATMA POBIEDNA
6
LZS SOBOTA
1
3
WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA WOJCIESZYCE
7
ZBYLUT ZBYLUTÓW
0
2
LZS NIWNICE
Kolejka : 13 :: 2014-11-09 godz.13.00
1
LZS NIWNICE
KWISA KIERŻNO
2
WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA WOJCIESZYCE
9
0
ZBYLUT ZBYLUTÓW
3
FATMA POBIEDNA
3
1
LZS SOBOTA
4
LZS KOŚCIELNIK
3
3
KWISA MROCZKOWICE
5
POGOŃ WLEŃ
2
0
BAZALT WOJCIECHÓW
6
OSP BIELANY BIEDRZYCHOWICE
9
2
KS KOTLISKA
7
COSMOS MILIKÓW
3
0
SKS PŁAWNA
Kolejka : 14 :: 2014-11-16 /niedziela-godz.14.00
1
KWISA KIERŻNO
SKS PŁAWNA
2
OSP BIELANY BIEDRZYCHOWICE
5
1
BAZALT WOJCIECHÓW
3
POGOŃ WLEŃ
6
1
KWISA MROCZKOWICE
4
LZS KOŚCIELNIK
2
1
LZS SOBOTA
5
FATMA POBIEDNA
6
2
ZBYLUT ZBYLUTÓW
6
WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA WOJCIESZYCE
6
1
LZS NIWNICE
7
COSMOS MILIKÓW
2
0
KS KOTLISKA
Kolejka : 15 :: 2015-03-29 godz.15.00
1
KS KOTLISKA
0
2
SKS PŁAWNA
2
ZBYLUT ZBYLUTÓW
1
3
LZS KOŚCIELNIK
3
LZS SOBOTA
2
4
POGOŃ WLEŃ
4
KWISA MROCZKOWICE
3
5
OSP BIELANY BIEDRZYCHOWICE
5
BAZALT WOJCIECHÓW
3
0vo
COSMOS MILIKÓW
6
LZS NIWNICE
0
1
FATMA POBIEDNA
7
WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA WOJCIESZYCE
KWISA KIERŻNO
Kolejka : 16 :: 2015-04-12 godz.15.00
1
SKS PŁAWNA
7
1
BAZALT WOJCIECHÓW
2
COSMOS MILIKÓW
0
3vo
KWISA MROCZKOWICE
3
OSP BIELANY BIEDRZYCHOWICE
5
0
LZS SOBOTA
4
POGOŃ WLEŃ
5
3
ZBYLUT ZBYLUTÓW
5
LZS KOŚCIELNIK
3
1
LZS NIWNICE
6
FATMA POBIEDNA
2
2
WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA WOJCIESZYCE
7
KWISA KIERŻNO
KS KOTLISKA
Kolejka : 17 :: 2015-04-19 godz.15.00
1
WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA WOJCIESZYCE
3
1
LZS KOŚCIELNIK
2
LZS NIWNICE
1
0
POGOŃ WLEŃ
3
ZBYLUT ZBYLUTÓW
1
6
OSP BIELANY BIEDRZYCHOWICE
4
LZS SOBOTA
3
0vo
COSMOS MILIKÓW
5
KWISA MROCZKOWICE
4
1
SKS PŁAWNA
6
BAZALT WOJCIECHÓW
2
2
KS KOTLISKA
7
FATMA POBIEDNA
KWISA KIERŻNO
Kolejka : 18 :: 2015-04-26 godz.15.00
1
KS KOTLISKA
3
6
KWISA MROCZKOWICE
2
SKS PŁAWNA
4
1
LZS SOBOTA
3
COSMOS MILIKÓW
0
3vo
ZBYLUT ZBYLUTÓW
4
OSP BIELANY BIEDRZYCHOWICE
2
4
LZS NIWNICE
5
POGOŃ WLEŃ
1
2
WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA WOJCIESZYCE
6
LZS KOŚCIELNIK
2
3
FATMA POBIEDNA
7
KWISA KIERŻNO
BAZALT WOJCIECHÓW
Kolejka : 19 :: 2015-05-03 godz.15.00
1
KWISA MROCZKOWICE
3
0vo
BAZALT WOJCIECHÓW
2
FATMA POBIEDNA
2
0
POGOŃ WLEŃ
3
WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA WOJCIESZYCE
2
2
OSP BIELANY BIEDRZYCHOWICE
4
LZS NIWNICE
3
0vo
COSMOS MILIKÓW
5
ZBYLUT ZBYLUTÓW
5
6
SKS PŁAWNA
6
LZS SOBOTA
3
1
KS KOTLISKA
7
LZS KOŚCIELNIK
KWISA KIERŻNO
Kolejka : 20 :: 2015-05-10 godz.15.00
1
BAZALT WOJCIECHÓW
1
2
LZS SOBOTA
2
KS KOTLISKA
6
6
ZBYLUT ZBYLUTÓW
3
SKS PŁAWNA
0
4
LZS NIWNICE
4
COSMOS MILIKÓW
0
3vo
WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA WOJCIESZYCE
5
OSP BIELANY BIEDRZYCHOWICE
3
4
FATMA POBIEDNA
6
POGOŃ WLEŃ
2
2
LZS KOŚCIELNIK
7
KWISA KIERŻNO
KWISA MROCZKOWICE
Kolejka : 21 :: 2015-05-17 godz.15.00
1
LZS KOŚCIELNIK
3
10
OSP BIELANY BIEDRZYCHOWICE
2
FATMA POBIEDNA
3
0vo
COSMOS MILIKÓW
3
WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA WOJCIESZYCE
4
1
SKS PŁAWNA
4
LZS NIWNICE
5
2
KS KOTLISKA
5
ZBYLUT ZBYLUTÓW
10
1
BAZALT WOJCIECHÓW
6
LZS SOBOTA
3
2
KWISA MROCZKOWICE
7
POGOŃ WLEŃ
KWISA KIERŻNO
Kolejka : 22 :: 2015-05-24 godz.15.00
1
KWISA KIERŻNO
LZS SOBOTA
2
OSP BIELANY BIEDRZYCHOWICE
3
2
POGOŃ WLEŃ
3
KWISA MROCZKOWICE
6
2
ZBYLUT ZBYLUTÓW
4
BAZALT WOJCIECHÓW
0
7
LZS NIWNICE
5
KS KOTLISKA
3
11
WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA WOJCIESZYCE
6
SKS PŁAWNA
3
6
FATMA POBIEDNA
7
COSMOS MILIKÓW
0
3vo
LZS KOŚCIELNIK
Kolejka : 23 :: 2015-05-31 godz.15.00
1
POGOŃ WLEŃ
3
0vo
COSMOS MILIKÓW
2
LZS KOŚCIELNIK
3
3
SKS PŁAWNA
3
FATMA POBIEDNA
11
1
KS KOTLISKA
4
WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA WOJCIESZYCE
6
2
BAZALT WOJCIECHÓW
5
LZS NIWNICE
6
1
KWISA MROCZKOWICE
6
ZBYLUT ZBYLUTÓW
1
3
LZS SOBOTA
7
OSP BIELANY BIEDRZYCHOWICE
KWISA KIERŻNO
Kolejka : 24 :: 2015-06-07 godz.15.00
1
LZS SOBOTA
1
5
LZS NIWNICE
2
KWISA MROCZKOWICE
1
2
WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA WOJCIESZYCE
3
BAZALT WOJCIECHÓW
1
10
FATMA POBIEDNA
4
KS KOTLISKA
1
2
LZS KOŚCIELNIK
5
SKS PŁAWNA
0
4
POGOŃ WLEŃ
6
COSMOS MILIKÓW
0
3vo
OSP BIELANY BIEDRZYCHOWICE
7
KWISA KIERŻNO
ZBYLUT ZBYLUTÓW
Kolejka : 25 :: 2015-06-14 /niedziela-godz.14.00
1
OSP BIELANY BIEDRZYCHOWICE
1
2
SKS PŁAWNA
2
POGOŃ WLEŃ
16
2
KS KOTLISKA
3
LZS KOŚCIELNIK
8
2
BAZALT WOJCIECHÓW
4
FATMA POBIEDNA
2
1
KWISA MROCZKOWICE
5
WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA WOJCIESZYCE
1
1
LZS SOBOTA
6
LZS NIWNICE
3
1
ZBYLUT ZBYLUTÓW
7
COSMOS MILIKÓW
KWISA KIERŻNO
Kolejka : 26 :: 2015-06-21 /niedziela-godz.14.00
1
ZBYLUT ZBYLUTÓW
1
8
WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA WOJCIESZYCE
2
SKS PŁAWNA
3
0vo
COSMOS MILIKÓW
3
LZS SOBOTA
2
1
FATMA POBIEDNA
4
KWISA MROCZKOWICE
1
4
LZS KOŚCIELNIK
5
BAZALT WOJCIECHÓW
1
6
POGOŃ WLEŃ
6
KS KOTLISKA
1
5
OSP BIELANY BIEDRZYCHOWICE
7
KWISA KIERŻNO
LZS NIWNICE

Wszystkie prawa zastrzeżone - OPZN Jelenia Góra 2014

Realizacja - Lakre.pl