Regulaminy rozgrywek na aktualny sezon

Prezentujemy Państwu Regulaminy Rozgrywek dla aktualnego sezonu rozgrywkowego.

Dokument udostępniony w formacie PDF

 

W związku z prowadzeniem rozgrywek s systemie Extranet, prezentujemy dla Klubów aktualne informacje o obsłudze spraw w Extranet.

Załączamy takz wybrane instrukcje do systemu.

01.07.2015

W dniu 1 lipca została uruchomiona nowa funkcjonalność systemu Extranet – Transfery Zagraniczne.

Aplikacja jest przeznaczona zarówno dla klubów jak i Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej. Jej zadaniem jest ułatwienie i przyspieszenie procedury występowania o wydanie Międzynarodowych Certyfikatów Transferowych zawodników.

Wszelkie czynności w omawianym zakresie tj. sporządzenie wniosku, przekazanie odpowiednich dokumentów, sprawdzenie statusu wniosku, itp. będą dokonywane bezpośrednio z pozycji konta danego klubu w systemie Extranet. Wyeliminuje to konieczność korzystania z dotychczas stosowanych sposobów wymiany informacji i przekazywania dokumentów – fax, poczta elektroniczna lub tradycyjna.

System powiadomi użytkownika o wydanym certyfikacie, a jego przekazanie nastąpi za pośrednictwem aplikacji. Powyższe nastąpi również w przypadku wydania tzw. certyfikatu tymczasowego – system automatycznie wygeneruje taki certyfikat w sytuacji, gdy w terminie 30 dni od daty wystąpienia przez PZPN do właściwej federacji zagranicznej, nie zostanie udzielona odpowiedź na wniosek.

Wydane certyfikaty będą również dostępne dla Wojewódzkich Związków piłki Nożnej, toteż nie będzie konieczne odrębne przekazywanie dokumentu celem potwierdzenia zawodnika do klubu bądź uprawnienia go do gry.

W załączeniu przekazujemy instrukcję, która w czytelny sposób przedstawia przebieg procedury wystąpienia, za pośrednictwem systemu Extranet, o międzynarodowy certyfikat transferowy zawodnika.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, Departament Rozgrywek Krajowych PZPN pozostaje do Państwa dyspozycji.

Pliki do pobrania

Newsletter

Wybierz dział aktualności który Cię interesuje a gdy będziemy mieli nowe wiadomości, dostaniesz je prosto na e-mail.

reklama
zina-koszulka

Wszystkie prawa zastrzeżone - OPZN Jelenia Góra 2014

Realizacja - Lakre.pl