reklama
Piłka w grze!dolaczdogry-zina

Newsletter

Wybierz dział aktualności który Cię interesuje a gdy będziemy mieli nowe wiadomości, dostaniesz je prosto na e-mail.

reklama
zina-koszulka

Aktualności

WAŻNE!!! - Licencje dla szkoleniowców - termin złożenia dokumentów oraz terminy warsztatów szkoleniowych w 2016 r.

2016-02-01

Wydział Szkolenia OZPN Jelenia Góra informuje, że Komisja Licencyjna DZPN Wrocław, która nadaje licencje dla szkoleniowców wyznaczyła termin składania i opłacania dokumentów na dzień 26.02.2016 roku. Po tym terminie, za wydanie licencji w trybie nadzwyczajnym koszty opłaty dodatkowej rosną:/Uchwała PZPN nr...  więcej »

Rusza kolejna edycja turniejów piłkarskich Deichman MINIMISTRZOSTWA 2016

2016-01-22

Rusza kolejna edycja turniejów piłkarskich Deichman MINIMISTRZOSTWA 2016Rusza kolejna edycja turniejów piłkarskich Deichman MINIMISTRZOSTWA 2016 Jak co roku dzieci startują w następujących kategoriach wiekowych U 7, U 9, U 11. Od tego roku wprowadzono nową kategorie wiekową U 13. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i do zgłaszania swoich drużyn. Finał Finałów jak w poprzednim...  więcej »

Terminarze na rundę wiosenną 2015/16 dla Klas Seniorskich tj. Okręgowa, Klasa A i Klasy B - już dostępne w Extranet i na www

2016-01-20

Wydział Gier OZPN Jelenia Góra informuje że dostępne są w Extranet i na naszej stronie terminarze na rundę wiosenną 2015/2016 dla grup seniorskich, tj. Klasa Okręgowa Seniorów, Klasa A gr. I, II i III oraz Klasy B gr. I do V.  więcej »

OZPN w Jeleniej Górze

Już 10 lat organizujemy zawodu i turnieje dla kochających piłkę nożna w Jeleniej Górze i okolicach.

Pomagamy kontrolować i nad przestrzeganiem przez członków OZPN, zawodników, trenerów, instruktorów i działaczy społecznych statutu OZPN, przepisów dotyczących uprawiania sportu piłki. Członkami OZPN mogą być stowarzyszenia sportowe uprawiające sport piłki nożnej, posiadające osobowość prawną.

Wszystkie prawa zastrzeżone - OPZN Jelenia Góra 2014

Realizacja - Lakre.pl