reklama
Piłka w grze!dolaczdogry-zina

Newsletter

Wybierz dział aktualności który Cię interesuje a gdy będziemy mieli nowe wiadomości, dostaniesz je prosto na e-mail.

reklama
zina-koszulka

Aktualności

Ubezpieczenie dla Sędziów

2018-02-20

Szanowni Państwo, PZU S.A. i PZPN realizuje ogólnopolski program ubezpieczenia dla wszystkich uczestników rozgrywek piłkarskich. Celem programu jest podwyższenie i ujednolicenie standardu ochrony ubezpieczeniowej NNW w polskiej piłce nożnej. Z tą myślą została także przygotowana nowa oferta...  więcej »

Ubezpieczenie dla Klubu i piłkarzy

2018-02-20

Szanowni Państwo,   dla nas każdy nawet najmniejszy sukces Klubu jest powodem do dumy, radości i satysfakcji. Na co dzień gracie o zwycięstwo, ale każde zwycięstwo ma swoją cenę. Tą ceną nie powinno i nie może być zdrowie i bezpieczeństwo zawodników. Są to dla nas sprawy...  więcej »

Pary półfinałowe Pucharu Polski na szczeblu okręgu już rozlosowane...

2018-02-15

Komisja Gier  -  Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jeleniej Górze niniejszym informuje, iż w dniu 12 lutego 2018 roku w lokalu Związku odbyło się losowanie par półfinałowych Pucharu Polski na szczeblu okręgu jeleniogórskiego. Poniżej podajemy zestaw par. Sudety...  więcej »

Warsztaty szkoleniowe dla trenerów - 19-02-2018 w Żarowie

2018-02-12

Wydział Szkolenia Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej oraz Dolnośląskie Stowarzyszenie Trenerów Piłki Nożnej zapraszają na 1 - dniowe warsztaty szkoleniowe, które odbędą się w dniu 19.02.2018 roku w godzinach 15.00 - 20.00 w Żarowie (CENTRUM  SPORTOWO – DYDAKTYCZNE PRZY GIMNAZJUM NR 1 W ŻAROWIE UL....  więcej »

OZPN w Jeleniej Górze

Już 10 lat organizujemy zawodu i turnieje dla kochających piłkę nożna w Jeleniej Górze i okolicach.

Pomagamy kontrolować i nad przestrzeganiem przez członków OZPN, zawodników, trenerów, instruktorów i działaczy społecznych statutu OZPN, przepisów dotyczących uprawiania sportu piłki. Członkami OZPN mogą być stowarzyszenia sportowe uprawiające sport piłki nożnej, posiadające osobowość prawną.

Wszystkie prawa zastrzeżone - OPZN Jelenia Góra 2014

Realizacja - Lakre.pl