10 lat minęło - czas na nową odsłonę www.ozpn.jgora.pl

Już 10 lat minęło jak uruchomiliśmy dla Państwa stronę www.ozpn.jgora.pl Czas dokonać nowej odsłony i zaprezentować nowe funkcjonalności. Zapraszamy do lektury i otwarci jesteśmy na sugestie i uwagi. Zarząd OZPN Jelenia Góra

Strona OZPN Jelenia Góra »
reklama
Piłka w grze!Bramki są dwie!

Newsletter

Wybierz dział aktualności który Cię interesuje a gdy będziemy mieli nowe wiadomości, dostaniesz je prosto na e-mail.

reklama
reklama

Aktualności

Nagroda pieniężna dla Klubu zdobywcy Pucharu Polski na szczeblu Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej

2015-03-04

Za Polskim Związkiem Piłki Nożnej pragnę poinformować że zdobywca Pucharu Polski sezonu 2014/2015 na szczeblu wojewódzkim otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 30.000 zł (słownie trzydzieści tysięcy...  więcej »

Kursy UEFA C - terminy rozpoczęcia nowych kursów

2015-02-23

W nawiązaniu do decyzji Wydziału Szkolenia Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej z dnia 30 grudnia 2014 roku, poniżej zamieszczamy terminy rozpoczęcia nowych kursów UEFA C:   Kurs Uefa C - grupa 1 (dofinansowany przez Dolnośląski Związek Piłki Nożnej - koszt kursu 650 zł): Miejsce kursu: Gminny Ośrodek...  więcej »

Warsztaty szkoleniowe dla Trenerów i Instruktorów piłki nożnej - 23.02.2015 - Siechnice

2015-02-18

Warsztaty szkoleniowe dla Trenerów i Instruktorów piłki nożnej - 23.02.2015 - SiechniceWydział Szkolenia Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej oraz Dolnośląskie Stowarzyszenie Trenerów i Instruktorów Piłki Nożnej zapraszają na 1 - dniowe warsztaty szkoleniowe. TERMIN:  23.02.2015 - PONIEDZIAŁEK w godz. 15:30-20:00 –  MIEJSCE:  Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji...  więcej »

UWAGA - WSZYSTKIE KLUBY - weryfikacja EXTRANET-u i poczty email

2015-02-16

W oparciu o posiadane dane dotyczące dostępu do systemu Extranet przez Kluby, informujemy poniższe Kluby z listy o ich braku rejestracji KLUBU. Dla prawidłowego funkcjonowania Klubu w rozgrywkach sezonu 2014/15 runda wiosenna niezbędna jest jego rejestracja i aktywne prowadzenie ewidencji w Extranet. Dotyczy to przede wszystkim...  więcej »

OZPN w Jeleniej Górze

Już 10 lat organizujemy zawodu i turnieje dla kochających piłkę nożna w Jeleniej Górze i okolicach.

Pomagamy kontrolować i nad przestrzeganiem przez członków OZPN, zawodników, trenerów, instruktorów i działaczy społecznych statutu OZPN, przepisów dotyczących uprawiania sportu piłki. Członkami OZPN mogą być stowarzyszenia sportowe uprawiające sport piłki nożnej, posiadające osobowość prawną.

Wszystkie prawa zastrzeżone - OPZN Jelenia Góra 2014

Realizacja - Lakre.pl