10 lat minęło - czas na nową odsłonę www.ozpn.jgora.pl

Już 10 lat minęło jak uruchomiliśmy dla Państwa stronę www.ozpn.jgora.pl Czas dokonać nowej odsłony i zaprezentować nowe funkcjonalności. Zapraszamy do lektury i otwarci jesteśmy na sugestie i uwagi. Zarząd OZPN Jelenia Góra

Strona OZPN Jelenia Góra »
reklama
Piłka w grze!Bramki są dwie!

Newsletter

Wybierz dział aktualności który Cię interesuje a gdy będziemy mieli nowe wiadomości, dostaniesz je prosto na e-mail.

reklama
reklama

Aktualności

Możliwość dla zawodników z klubów do uprawnienia sędziowania meczów młodzieżowych

2014-12-15

Dolnośląski Związek Piłki Nożnej we Wrocławiu na wniosek postulatów zgłoszonych przez Delegatów na Walnym Zebraniu z dn. 18.11.2014 r. podjął decyzję o możliwości dla zawodników z klubów dotyczącej nadania uprawnień do sędziowania meczów młodzieżowych. Treśc komunikatu w...  więcej »

Halowe mistrzostwa okręgu Juniorów A, B - Zawidów 13.12.2014 r.

2014-12-15

Dnia 13.12.2014 r. w Zawidowie w hali sportowej Zespołu Szkół, Podstawowej i Gimnazjum odbyły się halowe mistrzostwa Okręgu w sezonie 2014/15. Poniżej podajemy wyniki meczów, kolejność drużyn oraz najlepszych zawodników. Juniorzy B1, B2 /junior młodszy/. Drużyny rywalizowały w dwóch grupach. Grupa A...  więcej »

Komunikat końcowy po rundzie jesiennej sezonu 2014/2015 - gotowy

2014-12-01

Komisja Gier OZPN Jelenia Góra prezentuje dla wszystkich zainteresowanych Końcowy Komunikat po rundzie jesienne sezonu 2014/2015. Dokument dostępny w zakładce Podsumowania rozgrywek i pod poniższym adresem: Komunikat Końcowy po rundzie jesiennej sezonu...  więcej »

Uwaga - nowa strona www dla trenerów i instruktorów piłki nożnej

2014-11-28

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych szkoleniami i kursami dla instruktorów i trenerów piłki nożnej na stronę...  więcej »

OZPN w Jeleniej Górze

Już 10 lat organizujemy zawodu i turnieje dla kochających piłkę nożna w Jeleniej Górze i okolicach.

Pomagamy kontrolować i nad przestrzeganiem przez członków OZPN, zawodników, trenerów, instruktorów i działaczy społecznych statutu OZPN, przepisów dotyczących uprawiania sportu piłki. Członkami OZPN mogą być stowarzyszenia sportowe uprawiające sport piłki nożnej, posiadające osobowość prawną.

Wszystkie prawa zastrzeżone - OPZN Jelenia Góra 2014

Realizacja - Lakre.pl