Drabinka pucharowa OZPN

1. Gospodarze meczów wymienieni są na pierwszym miejscu.

2. W razie uzyskania wyniku nierozstrzygniętego sędzia zawodów zarządzi wykonywanie rzutów karnych.

Drabinka Pucharu Polski na szczeblu okręgu jeleniogórskiego sezon 2018/19
Nr. meczu Gospodarz Gość Data spotkania Wynik spotkania
RUNDA WSTĘPNA
1 Cosmos Radzimów LZS Łazek Pisarzowice 04-08-2018 g. 17.00         5 - 2
2 Bielarzy Biedrzychowice Łużyce Lubań 15-08-2018 g. 17.00 1 - 3
3 LZS Zaręba Włókniarz Leśna 15-08-2018 g. 15.00 0 - 7
4 Fatma Pobiedna Granica Bogatynia 15-08-2018 g. 17.00 1 - 3
5 Górnik Węgliniec Apis Jędrzychowice 15-08-2018 g. 17.00 0 - 4
6 LKS Ocice Czarni Lwówek Śląski 15-08-2018 g. 17.00 4 - 3
7 Sezal 2 Janiszów Piast Bolków 15-08-2018 g. 17.00 v.o. 0 - 3
8 Bóbr Opawa KS Włókniarz Chełmsko Śląskie 15-08-2018 g. 17.00 4 - 6
9 Kwisa Świeradów Zdrój LZS Brzeźnik 15-08-2018 g. 17.00 3 - 1
10 LZS Łaziska Bobrzanie Bolesławiec 15-08-2018 g. 17.00 2 - 5
11 Karkonosze Jelenia Góra jm Bóbr Marciszów 15-08-2018 g. 15.00 1 - 0
12 Karkonosze Jelenia Góra js Orzeł Wojcieszów 15-08-2018 g. 17.00

4 - 4,  4-2 w karnych

13 Victoria Jelenia Góra MLKS Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce 15-08-2018 g. 17.00 1 - 3
14 Orzeł Mysłakowice Lotnik Jeżów Sudecki 15-08-2018 g. 17.00 2 - 4
15 Twardy Świętoszów Warta Bolesławiecka 15-08-2018 g. 17.00 1 - 6
16 GKS Iwiny Pogoń Świerzawa 15-08-2018 g. 17.00 v.o. 0 - 3
17 LZS Mierzwin Leśnik Osiecznica 15-08-2018 g. 17.00 2 - 4
18 Olsza Olszyna Piast Wykroty 15-08-2018 g. 17.00 2 - 0
19 KS Maciejowa Lechia Piechowice 15-08-2018 g. 17.00 4 - 3
20 Mitex Podgórzyn Pogoń Wleń 15-08-2018 g. 17.00 0 - 1
21 Rybak Parowa Nysa Zgorzelec 15-08-2018 g. 17.00 5 - 4
22 Orzeł Gościszów Hutnik Pieńsk 15-08-2018 g. 17.00 4 - 2
23 wolny los MKS 3KF Włókniarz Mirsk 15-08-2018 g. 17.00  
24 GKS Gromadka Chrobry Nowogrodziec 15-08-2018 g. 17.00 1 - 5
25 KS Łomnica Olimpia Kamienna Góra 15-08-2018 g. 17.00 3 - 1
26 Sparta Zebrzydowa Gryf Gryfów 15-08-2018 g. 17.00 1 - 4
27 KS Stare Jaroszowice Victoria Ruszów 15-08-2018 g. 17.00 2 - 3
28 KS Budowlani Wojcieszów Olimpia Kowary 15-08-2018 g. 17.00 0 - 6
29 WKS Pilchowice Stella Lubomierz 15-08-2018 g. 17.00 v.o. 0 - 3
30 Stara Kamienica Karkonosze Jelenia Góra 15-08-2018 g. 17.00 2 - 3
31 KS Pławna Potok Karpniki 15-08-2018 g. 17.00 2 - 1
32 KS Kotliska Tomaszów Bolesławiecki 15-08-2018 g. 17.00 4 - 3
I RUNDA
33 LKS Ocice Łużyce Lubań 05-09-2018 g. 17.00 2 - 0
34 KS Włókniarz Chełmsko Śląskie Piast Bolków 05-09-2018 g. 17.00 2 - 1
35 Kwisa Świeradów Zdrój MKS 3F-Włókniarz Mirsk 05-09-2018 g. 17.00 0 - 3
36 Karkonosze Jelenia Góra j.m. MLKS Woskar Szklarska Poręba 05-09-2018 g. 17.00 2 - 1
37 Karkonosze Jelenia Góra j.s. KS Maciejowa 05-09-2018 g. 17.00 4 - 0
38 Leśnik Osiecznica Vicroria Ruszów 05-09-2018 g. 17.00 0 - 4
39 Olsza Olszyna Stella Lubomierz 19-09-2018 g. 17.00 0 - 3
40 Rybak Parowa Bobrzanie Bolesławiec 05-09-2018 g. 17.00 3 - 2
41 Pogoń Wleń Lotnik Jeżów Sudecki 05-09-2018 g. 17.00 0 - 10
42 Orzeł Gościszów Chrobry Nowogrodziec 05-09-2018 g. 17.00 2 - 1
43 KS Łomnica Pogoń Świerzawa 05-09-2018 g. 17.00 3 - 0 v.o.
44 Olimpia Kowary Karkonosze Jelenia Góra 05-09-2018 g. 17.00 0 - 6
45 KS Pławna Gryf Gryfów 05-09-2018 g. 17.00 2 - 5
46 KS Kotliska Warta Bolesławiec 05-09-2018 g. 17.00 0 - 6
47 Cosmos Radzimów Apis Jędrzychowice 05-09-2018 g. 17.00 3 - 1
48 Włókniarz Leśna Granica Bogatynia 05-09-2018 g. 17.00 4 - 0
II RUNDA
49 LKS Ocice Gryf Gryfów 26-09-2018 g. 17.00          0 - 4
50 Karkonosze Jelenia Góra j.m. KS Włókniarz Chełmsko Śląskie 26-09-2018 g. 17.00       3 - 0 v.o.
51 Karkonosze Jelenia Góra j.s. Lotnik Jeżów Sudecki 26-09-2018 g. 17.00         1 - 5
52 KS Łomnica Karkonosze Jelenia Góra 26-09-2018 g. 17.00         0 - 1
53 Rybak Parowa Warta Bolesławiecka 26-09-2018 g. 17.00         5 - 3
54 Orzeł Gościszów Victoria Ruszów 26-09-2018 g. 17.00         4 - 6
55 Włókniarz Leśna Cosmos Radzimów 26-09-2018 g. 17.00       3 - 0 v.o.
56 Stella Lubomierz MKS - 3KF Włókniarz Mirsk 26-09-2018 g. 17.00         0 - 4
1/4 Finału
57 Karkonosze Jelenia Góra j.m. MKS - 3KF Włókniarz Mirsk
 17-10-2018 g. 16.00
       0 - 2
58 Rybak Parowa Karkonosze Jelenia Góra  10-10-2018 g. 16.00        0 - 2
59 Gryf Gryfów Lotnik Jeżów Sudecki  09-10-2018 g. 16.00     1 - 1, w karnych 3 - 4
60 Włókniarz Leśna Victoria Ruszów  10-10-2018 g. 16.00        1 - 0
1/2 Finału
61        
62        
FINAŁ
63        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Newsletter

Wybierz dział aktualności który Cię interesuje a gdy będziemy mieli nowe wiadomości, dostaniesz je prosto na e-mail.

reklama
zina-koszulka

Wszystkie prawa zastrzeżone - OPZN Jelenia Góra 2014

Realizacja - Lakre.pl