Drabinka pucharowa OZPN

1. Gospodarze meczów wymienieni są na pierwszym miejscu.

2. W razie uzyskania wyniku nierozstrzygniętego sędzia zawodów zarządzi wykonywanie rzutów karnych.

I RUNDA PUCHARU POLSKI - sezon 2016/2017
LP Gospodarz Gość Data spotkania Wynik
1 Halniak Miłków Piast  Dziwiszów 07-08-2016 g.17 2-1
2 Chrobry Nowogrodziec Gryf Gryfów Śląski 07-08-2016 g.17 2-0
3 Kwisa Świeradów Sudety  Giebułtów 07-08-2016 g.17 2-5
4 L.K.S  Kraśnik Dolny K.S  Stare  Jaroszowice 07-08-2016 g.17 2-8
5 GKS  Tomaszów  Bolesławiecki   Piast  Wykroty 07-08-2016 g.17 1-3
6 Stella Lubomierz Apis  Jędrzychowice 07-08-2016 g.17 2-0
7 Sparta  Zebrzydowa Nysa  Zgorzelec 07-08-2016 g.17 3-1
8 G.K.S  Iwiny G.K.S  Warta  Bolesławiecka 07-08-2016 g.17 2-4
9 Woskar Szklarska Poręba Włókniarz  Mirsk 07-08-2016 g.17 2-5
10 Pogoń  Świerzawa Lotnik  Jeżów  Sudecki 07-08-2016 g.17 0-0 k. 3-4
11 Olsza Olszyna Włókniarz  Leśna 07-08-2016 g.17 3-1
12 Łużyce Lubań Karkonosze  Jelenia Góra 07-08-2016 g.17 0-2
13 Orliki Węgliniec Granica  Bogatynia 07-08-2016 g.17 1-1 k. 3-4
14 Karkonosze Jelenia Góra /juniorzy/ Olimpia Kamienna Góra 17-08-2016 g.17 1-2
15 Rybak Parowa Twardy  Świętoszów 07-08-2016 g.17 5-0
16 L.Z.S  Zaręba Hutnik  Pieńsk 07-08-2016 g.17 0-7
17 Orzeł  Mysłakowice Potok  Karpniki 07-08-2016 g.17 7-0
18 L.Z.S  Pisarzowice Czarni Lwówek Śląski 07-08-2016 g.17 2-5
19 L.Z.S  Łaziska G.K.S  Raciborowice 07-08-2016 g.17 2-2 k. 5-4
20 Granica  Miłoszów Cosmos  Radzimów 07-08-2016 g.17 0-3
21 K.S  Włodzice L.K.S  Ocice 07-08-2016 g.17 2-2 k. 1-4
22 L.K.S  Dobra L.Z.S  Brzeźnik 07-08-2016 g.17 1-4
23 Orzeł  Gościszów G.K.S  Gromadka 07-08-2016 g.17 4-1
24 Bóbr  Marciszów K.S  Maciejowa 07-08-2016 g.17 2-2 k. 3-2
25 W.K.S  Pilchowice Lechia  Piechowice 07-08-2016 g.17 1-6
26 Olimpia  Kowary wolny  los 07-08-2016 g.17  
         
II RUNDA
LP Gospodarz Gość Data spotkania Wynik
1 Sudety  Giebułtów Olimpia  Kowary 31-08-2016 g.17.30 2-2, k. 3-4
2 Halniak Miłków Olimpia Kamienna Góra 31-08-2016 g.17.30 5-1
3 Chrobry Nowogrodziec Sparta Zebrzydowa 31-08-2016 g.17.30 1-0
4 Bóbr  Marciszów Lechia Piechowice 31-08-2016 g.17.30 0-1
5 L.K.S  Ocice Czarni Lwówek ŚL. 31-08-2016 g.17.30 1-1, k. 4-3
6 Orzeł  Gościszów L.Z.S  Łaziska 31-08-2016 g.17.30 1-2
7 Orzeł Mysłakowice Stella Lubomierz 31-08-2016 g.17.30 3-4
8 Olsza Olszyna Cosmos  Radzimów 31-08-2016 g.17.30 2-1
9 L.Z.S  Brzeźnik Hutnik Pieńsk 31-08-2016 g.17.30 2-2, k.10-11
10 Rybak Parowa K.S  Stare  Jaroszowice 31-08-2016 g.17.30 1-4
11 Lotnik Jeżów Sudecki wolny  los    
12 Włókniarz Mirsk wolny  los    
13 Karkonosze Jelenia Góra wolny  los    
14 Granica Bogatynia wolny  los    
15 Piast Wykroty wolny  los    
16 Warta Bolesławiecka wolny  los    
         
III RUNDA
LP Gospodarz Gość Data spotkania Wynik
1 Halniak Miłków Olimpia  Kowary 28-09-2016 g.16.30 0-3
2 LZS Łaziska Piast Wykroty 28-09-2016 g.16.30 2-6
3 LKS Ocice Warta Bolesławiecka 28-09-2016 g.16.30 0-5
4 Hutnik Pieńsk Granica Bogatynia 28-09-2016 g.16.30 6-6, k.7-8
5 Chrobry Nowogrodziec Włókniarz Mirsk 28-09-2016 g.16.30 1-3
6 Lechia Piechowice Lotnik Jeżów Sudecki 28-09-2016 g.16.30 0-2
7 Stella Lubomierz Karkonosze Jelenia Góra 28-09-2016 g.16.30 3-0
8 Olsza Olszyna KS Stare Jaroszowice 28-09-2016 g.16.30 2-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Newsletter

Wybierz dział aktualności który Cię interesuje a gdy będziemy mieli nowe wiadomości, dostaniesz je prosto na e-mail.

reklama
zina-koszulka

Wszystkie prawa zastrzeżone - OPZN Jelenia Góra 2014

Realizacja - Lakre.pl