Aktualności OPZN w Jeleniej Górze

Uchwała Zarządu DZPN w sprawie ekwiwalentów sędziowskich oraz dojazdów.

2015-03-12

Koledzy,

w załączeniu znajduje się uchwała Zarządu DZPN z dnia 12 marca w sprawie zryczałtowanych stawek ekwiwalentów dla sędziów. Prosimy o zapoznanie się z treścią uchwały oraz załącznikiem nr 1 do uchwały. Od dnia dzisiejszego mają zastosowanie kwoty załączone w załączniku nr 1 do uchwały. Druk... więcej »

Szkolenie DolZPN

2015-02-25

Informujemy, że od dnia 22 lutego 2015 na stronie internetowej Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej (zakładka Dolnośląskie KS, Szkolenie w DZPN) na bieżąco będą umieszczane będą informacje szkoleniowe.    Zachęcamy do odwiedzenia strony: http://dolzpn.pl/szkolenia-dks/   Szczególnie polecamy... więcej »

Najnowszy numer Sędziego

2015-01-20

W załączeniu znajduje się najnowszy numer czasopisma "Sędzia". Obowiązkowa pozycja każdego sędziego, szczególnie przed zbliżającą się rundą wiosenną.

Przyjemnej lektury!

więcej »

Wytyczne do sprawozdań w Extranet

2014-09-03

Przy wypełnianiu sprawozdań w EXTRANECIE prosimy : wpisywac numery licencji trenerów wymagac by imiona i nazwiska kierowników były wypisane czytelne aby poprawnie wpisywac je do systemu brakujących zawodników w systemie extranet dopisywac w rubryce uwagi. W przypadku nie stosowania... więcej »

Przepisy gry w piłke nożną

2014-09-03

Przepisy gry w Piłkę Nożną 2013/2014 Interpretacje FIFA do Przepisów Gry oraz wytyczne dla sędziów Postanowienia PZPN, konkluzje KS PZPN. więcej »

Newsletter

Wybierz dział aktualności który Cię interesuje a gdy będziemy mieli nowe wiadomości, dostaniesz je prosto na e-mail.

reklama
zina-koszulka

Wszystkie prawa zastrzeżone - OPZN Jelenia Góra 2014

Realizacja - Lakre.pl