Aktualności OZPN w Jeleniej Górze

Wyniki - Halowe Turnieje Juniorów Starszych i Młodszych - 09.01.2016 - Jelenia Góra

2016-01-11

Wyniki turnieju Juniorów Młodszych-= system „każdy z każdym” :

KKS J. Góra – Pogoń Wleń                3 – 1       Karkonosze J. Góra – Lotnik Jeżów Sud. 2 – 0

Olimpia Kowary – Gryf Gryfów       1 – 1        Kwisa Świeradów – KKS J. Góra                0 - 1

Pogoń Wleń – Karkonosze J. G.      2 – 1        Lotnik Jeżów Sud. – Olimpia Kowary       2 – 3

Karkonosze  J. G. – Kwisa Świer.    1  – 0       Olimpia Kowary – Pogoń Wleń                 1 – 5

Gryf Gryfów – Lotnik Jeżów Sud.   0 - 0         KKS J. G. – Karkonosze J. Góra                  0 – 1

Kwisa Świeradów – Olimpia Kow. 2 – 2         Pogoń Wleń – Gryf Gryfów                       3 – 2

Olimpia Kowary – KKS J. Góra        4 – 0         Gryf Gryfów – Kwisa Świeradów              1 – 1

Lotnik Jeżów Sud. – Pogoń Wleń   1 – 1        Karkonosze J. G.-Olimpia Kowary            0 – 0

Kwisa Świeradów – Lotnik Jeżów  1 – 0         KKS J. Góra – Gryf Gryfów                         1 – 3

Pogoń Wleń – Kwisa Świeradów   2 – 1         Gryf Gryfów – Karkonosze J. Góra           1 - 3

Lotnik Jeżów  Sud. – KKS J. Góra    0 – 1

 

Tabela końcowa turnieju:

  1. Pogoń Wleń                    13 pkt.     14 – 9  br.
  2. Karkonosze J. Góra       13   „           8 – 3
  3. Olimpia Kowary               9   „         11 – 10
  4. KKS Jelenia Góra              9   „            6 – 9
  5. Gryf Gryfów                     6    „            8 – 9
  6. Kwisa Świeradów            5   „            5 – 7
  7. Lotnik Jeżów Sudecki     2   „            3 -  8

 

Najlepsi zawodnicy turnieju: bramkarz – ENGLERT KAROL – Karkonosze J. Góra

                                              zawodnik – SZYMCZYK MICHAŁ – Pogoń Wleń

                                             „król strzelców”- KLOCZKOWSKI KACPER – Olimpia Kowary

 

Juniorzy Starsi -  wyniki:

                  Grupa I                                                                      Grupa II

Karkonosze J. G – Granica Bogatynia 2 -0   BKS Bobrzanie – Orliki Węgliniec  2 – 1

Olimpia Kam. Góra – Łużyce Lubań    0 -1   Nysa Zgorzelec – Orzeł Mysłakowice 1 – 0

Karkonosze – J. G. – Olimpia K. G.      0 -2   BKS Bobrzanie – Nysa Zgorzelec   2 – 0

Granica Bogatynia – Łużyce – Lubań 2 -0   Orliki Węgliniec –Orzeł Mysłakowice  0 – 1

Granica Bogatynia - Olimpia Kam. G.3 -1   Orliki Węgliniec – Nysa Zgorzelec 1 – 1

Karkonosze J. G. – Łużyce Lubań  4 – 1       BKS Bobrzanie – Orzeł Mysłakowice 1 – 0

 

Mecze półfinałowe :

          Karkonosze J. Góra – Nysa Zgorzelec    1 – 0

          Granica Bogatynia – BKS Bobrzanie Bolesławiec  2 – 2 dog. 0 – 0, kar. 2 – 3


Mecze o miejsca:

          VII   Olimpia Kam. Góra – Orliki Węgliniec  1 – 1   karne 2 – 1

            V   Łużyce Lubań – Orzeł Mysłakowice       2 – 0

           III   Granica Bogatynia – Nysa Zgorzelec     3 – 1

            I    BKS Bobrzanie Bolesławiec – Karkonosze J. Góra 0 – 0 dogr. 0 – 0 karne 3 – 2

 

Najlepsi zawodnicy turnieju;

           - bramkarz     KULIGOWSKI ADAM – Łużyce Lubań

           - zawodnik    GASIAK OLIWIER – BKS Bobrzanie Bolesławiec

           - „król strzelców” – SŁOMIAK DAWID – Granica Bogatynia

Najlepsze cztery zespoły z poszczególnych turniejów otrzymały puchary oraz dyplomy,

Zawodnicy wyróżnieni przez organizatorów, nagrody indywidualne.

                                          Za Wydział Szkolenia OZPN J. G. – Tadeusz Gawin

Newsletter

Wybierz dział aktualności który Cię interesuje a gdy będziemy mieli nowe wiadomości, dostaniesz je prosto na e-mail.

reklama
zina-koszulka

Wszystkie prawa zastrzeżone - OPZN Jelenia Góra 2014

Realizacja - Lakre.pl