Aktualności OZPN w Jeleniej Górze

Wyniki - Halowe Turnieje Juniorów C i D - Młodzików i Trampkarzy - 19.12.2015 - Bolesławiec

2015-12-21

W dniu 19 grudnia 2015 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr. 1  w  Bolesławcu  odbyły się halowe turnieje piłkarskie będące  mistrzostwami OZPN  Jelenia Góra w kategorii Młodzików i Trampkarzy w sezonie 2015/2016.

Poniżej podajemy wyniki  :

Młodzicy -  grupa  I                         Młodzicy – grupa  II                                                                   

AP  Chojnik Jel. Góra                      Karkonosze Jel. Góra

Eskadra I  Bolesławiec                   L.T.S  Leśna

K.K.S  Jel. Góra                                 UKS  Skorpiony Lubań

Olimpia Kam. Góra                         Eskadra  II  Bolesławiec

 

                                    WYNIKI

 

AP  Chojnik Jel.Góra        - Eskadra I  Bolesławiec                0 – 1

Karkonosze Jel. Góra      - L.T.S  Leśna                                   3 – 1

K.K.S  Jel. Góra                 - Olimpia Kam. Góra                      3 – 0

UKS  Skorpiony Lubań     - Eskadra  II  Bolesławiec              0 – 2

AP  Chojnik Jel.Góra        - K.K.S  Jel. Góra                              1 – 0

Karkonosze Jel. Góra      - UKS  Skorpiony Lubań                 3 – 0

Eskadra I  Bolesławiec    - Olimpia Kam. Góra                      2 – 0

L.T.S  Leśna                       - Eskadra  II  Bolesławiec              2 – 1

Eskadra I  Bolesławiec    - K.K.S Jel. Góra                               0 – 1

L.T.S  Leśna                       - UKS  Skorpiony Lubań                 2 – 4

AP  Chojnik Jel. Góra       - Olimpia Kam. Góra                      2 – 1

Karkonosze Jel. Góra      - Eskadra  II  Bolesławiec              4 – 1

 

Mecze półfinałowe

K.K.S  Jel. Góra                 - Eskadra  II Bolesławiec               2 – 0

Eskadra  I  Bolesławiec   - Karkonosze Jel. Góra                   0 – 0 d. 0 – 2

 

Mecz o miejsce  VII

L.T.S Leśna                        - Olimpia Kam. Góra                      2 – 0

Mecz o miejsce  V

AP  Chojnik Jel. Góra       - UKS  Skorpiony Lubań                 0 – 0 k. 2 – 1

Mecz o miejsce  III

Eskadra I  Bolesławiec    - Eskadra  II  Bolesławiec              1 – 0

Mecz o miejsce  I

K.K.S  Jel. Góra                 - Karkonosze Jel. Góra                   2 – 1

 

Najwszechstronniejszy zawodnik turnieju

Radosław Tyrański – Karkonosze Jelenia Góra

„Król”  strzelców

Dawid  Gil – 6 bramek – K.K.S  Jelenia Góra

Najlepszy bramkarz

Szymon  Fita                - Eskadra I  Bolesławiec

 

Trampkarze – grupa  I                    Trampkarze - grupa  II

BKS-Bobrzanie Bolesławiec          Eskadra  Bolesławiec

Karkonosze Jel. Góra                     L.T.S  Leśna

Nysa  Zgorzelec                               Granica  Bogatynia

UKS  Pieńsk                                      Łużyce  Lubań

 

                                            WYNIKI

 

BKS – Bobrzanie Bolesławiec       - Karkonosze Jel. Góra    2 – 0

Eskadra  Bolesławiec                     - L.T.S  Leśna                     5 – 0

Nysa  Zgorzelec                               - U.K.S  Pieńsk                   2 – 1

Granica  Bogatynia                         - Łużyce  Lubań                 6 – 0

BKS- Bobrzanie Bolesławiec         - Nysa  Zgorzelec             0 – 0

Eskadra Bolesławiec                      - Granica Bogatynia        1 – 3

Karkonosze Jel. Góra                     - U. K.S  Pieńsk                  5 – 0

L.T.S  Leśna                                      - Łużyce  Lubań                 0 – 3

Karkonosze Jel. Góra                     - Nysa  Zgorzelec             2 – 1

L.T.S  Leśna                                      - Granica  Bogatynia       0 – 2

BKS-Bobrzanie  Bolesławiec         - U.K.S  Pieńsk                   5 – 0

Eskadra  Bolesławiec                     - Łużyce  Lubań                 4 – 2

 

Mecze  półfinałowe

BKS-Bobrzanie Bolesławiec          - Eskadra  Bolesławiec    0 – 0 d.0 – 0 k. 4 – 3

Karkonosze Jel. Góra                     - Granica  Bogatynia       2 – 2 d. 2 – 2 k. 0 – 2

 

Mecz o miejsce  VII

U.K.S  Pieńsk                                    - L.T.S  Leśna                     3 – 3 k. 2 – 1

 

Mecz o miejsce  V

Nysa  Zgorzelec                               - Łużyce  Lubań                 0 – 1

 

Mecz o miejsce  III

Eskadra Bolesławiec                      - Karkonosze Jel. Góra    1 – 1 d. 2 – 2 k. 1 – 2

Mecz o miejsce  I

BKS-Bobrzanie                                 - Granica  Bogatynia       4 – 0

 

Najwszechstronniejszy zawodnik

Jakub Frankiewicz                           - Granica  Bogatynia

 

„Król”  strzelców

Kamil Posadowski – 6 bramek     - BKS-Bobrzanie  Bolesławiec

 

Najlepszy  bramkarz

Igor  Szewczyk                                 - BKS-Bobrzanie  Bolesławiec

 

Wyróżniony zawodnik przez  organizatorów

Szymon  Sołtysiak                           - Karkonosze  Jelenia Góra 

 

                              Za  Wydział Szkolenia – OZPN  Jelenia Góra

        Tadeusz  Gawin                                      -

Newsletter

Wybierz dział aktualności który Cię interesuje a gdy będziemy mieli nowe wiadomości, dostaniesz je prosto na e-mail.

reklama
zina-koszulka

Wszystkie prawa zastrzeżone - OPZN Jelenia Góra 2014

Realizacja - Lakre.pl