Aktualności OZPN w Jeleniej Górze

WALNE ZEBRANIE OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W JELENIEJ GÓRZE

2020-02-12

 

Szanowni Państwo!

 

            Zarząd OZPN w Jeleniej Górze informuje, że w dniu 07 marca 2020 roku o godz. 16:00 (II termin godz. 16:15) w Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze,
ul. Lwówecka 18
odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jeleniej Górze dot. Sprawozdania z działalności oraz podjęcie uchwał w sprawie rozwiązania Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jeleniej Górze, podyktowanej zmianami organizacji związków wojewódzkich uchwalonej przez Polski Związek Piłki Nożnej.

            Zgodnie ze Statutem OZPN Jelenia Góra, Klub delegujący zobligowany jest wskazać swojego delegata na Walne Zebranie Sprawozdawcze. Celem wskazania Delegata należy wypełnić, załączone do niniejszego pisma, zgłoszenie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub dostarczyć osobiście do siedziby OZPN w Jeleniej Górze w nieprzekraczalnym terminie do 28 lutego 2020 roku.

UWAGA! Skan druku zgłoszenia delegata można przesłać na adres e-mail OZPN Jeleniej Górze zarzad@ozpn.jgora.pl w terminie do 28 lutego 2020 r., a oryginał druku dostarczyć najpóźniej do dnia Walnego Zgromadzenia (do Komisji Mandatowej w chwili odbioru mandatu).

 

 

           

Ze sportowym pozdrowieniem

Pliki do pobrania

Newsletter

Wybierz dział aktualności który Cię interesuje a gdy będziemy mieli nowe wiadomości, dostaniesz je prosto na e-mail.

reklama
zina-koszulka

Notice: Undefined variable: description in /home/ozpnadm/domains/ozpn.jgora.pl/public_html/application/modules/default/controllers/NewsController.php on line 112

Wszystkie prawa zastrzeżone - OPZN Jelenia Góra 2014

Realizacja - Lakre.pl