Aktualności OZPN w Jeleniej Górze

Turnieje Juniorów E, F /Orlików, Żaków/ - jesień 2016 r.

2016-08-26

Turnieje Juniorów E, F /Orlików, Żaków/ - jesień 2016 r.

Wydział Szkolenia Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jeleniej Górze informuje, że w sezonie 2016/17 kontynuować będziemy rozgrywki w formie turniejów dla Juniorów E - /Orlik/ ur. w latach 2006-2007 oraz Juniorów F /Żak/ ur. w latach 2008 i młodszych.
Turnieje odbywać się będą w grupach dobieranych terytorialnie.
Każdy zespół klubowy będzie organizatorem turnieju w sezonie. Turnieje Juniorów E i F odbywać się będą naprzemiennie, co dwa tygodnie. Po zakończeniu turniejów, wyróżniające się zespoły z poszczególnych grup będą zaproszone na turniej finałowy, który organizował będzie Związek przy współpracy z klubami.
W związku z wytycznymi Polskiego Związku Piłki Nożnej o organizacji w/w rozgrywek, poniżej podajemy zasady rozgrywania turniejów Juniorów E i F.

- turnieje rozpoczynamy o godzinie 10,00
- nie gramy na punkty, nie wyłaniamy zwycięzców,
- trenerzy wybierają po każdym turnieju najlepszych zawodników /bramkarz, strzelec, zawodnik/
- w meczach ORLIKÓW bierze udział po 7 zawodników /6 w polu + bramkarz/,
- w meczach ŻAKÓW bierze udział po 5 zawodników /4 w polu + bramkarz/,
- boisko dla juniorów E, schemat i rozmieszczenie boiska w załączeniu,
- boisko dla juniorów F, schemat i rozmieszczenie boiska w załączeniu, dopuszcza się grę na boisku ze sztuczną nawierzchnią – Orlik,
- bramki 2 x 5 m
- piłka: junior F – nr 4 /290 g/, junior E – nr 4 /350 g/
- wyrzut piłki z autu : zawodnik samodzielnie wprowadza piłkę nogą – nie może wcześniej wykonać podania, zagranie do zawodnika może być do wysokości kolan /50 cm./ Odległość przeciwnika 3 m.
- odległość piłki od muru 5 m
- rzut karny – junior F – 7 m, junior E – 9 m,
- bramkarz wprowadza dowolnie piłkę do gry tylko do połowy,
- zmiany zawodników – „hokejowe”
- ochraniacze – obowiązkowe,
- czas gry, w zależności od ilości drużyn w turnieju, nie krócej niż 10 minut.
- dla sprawniejszego i szybszego przebiegu turnieju można grać na 2 boiskach jednocześnie,
- pole karne – łuk o promieniu 9 metrów ze środka bramki.

- ZAWODNICZKI, MOGĄ REPREZENTOWAĆ DRUŻYNY CHŁOPCÓW /ORLIKI, ŻAKÓW/ STARSZE TYLKO O ROK.

ORGANIZATOR PO TURNIEJU WINIEN PRZESŁAĆ DO BIURA ZWIĄZKU FAKSEM LUB E-MAIL SPRAWOZDANIE Z ODBYTYCH ZAWODÓW.

UWAGA: kluby klasy Okręgowej i kl. „A” które muszą posiadać zespoły młodzieżowe, zgodnie z regulaminem rozgrywek prosimy o potraktowanie tych rozgrywek, jako obowiązkowych, gdyż nie uczestniczenie we wszystkich turniejach pociągnie za sobą konsekwencje w postaci kar pieniężnych a w dalszej kolejności pozbawienie licencji klubowej.

Rozgrywki Juniorów F /Żak/ rozpoczynamy 18.09.2016 r. /niedziela/ godzina 10.00
Rozgrywki Juniorów E /Orlik/ rozpoczynamy 11.09. 2016 r./niedziela/ godzina 10.00

Proponowane terminy Juniorów E- /ORLIKÓW/.
- WRZESIEŃ 2016 r.- 11, 25
- PAŹDZIERNIK 2016 r. – 09, 23,
- LISTOPAD 2016 r. – 06,

Proponowane turnieje Juniorów F/ŻAKÓW/:
- WRZESIEŃ 2016 r. – 18,
- PAŹDZIERNIK 2016 r - 02,16,30
- LISTOPAD 2016 r. –

FINAŁ OKRĘGOWY – JUNIOR F /Żak/, JUNIOR E /Orlik/- czerwiec 2017 r. /data do ustalenia/.

Poniżej podajemy Grupy Juniorów E i F, daty przeprowadzenia turniejów. UWAGA, w razie zmiany telefonów lub
e-maili prosimy poinformować Związek oraz poszczególne zespoły z grupy.

GRUPY JUNIORÓW E /ORLIK/ - zawodnicy urodzeni w latach 2006 – 2007 i młodsi.

GRUPA I – Junior E /Orlik/
1. Orzeł Mysłakowice - 11.09.16
2. KKS I Jel. Góra - 25.09.16
3. Pogoń Wleń - 09.10.16
4. MKS Karkonosze Jel.Góra - 23.10.16
5. Lotnik Jeżów Sudecki - 06.11.16
6. Lechia Piechowice -
7. AP Chojnik Jelenia Góra -
8.Woskar Szklarska Poręba
9. KKS II Jelenia Góra
10.Pub Gol Jelenia Góra

GRUPA II – Junior E /Orlik/
1. Bóbr Marciszów - 11.09.16
2. Olimpia Kowary - 25.09.16
3. Pogoń Świerzawa - 09.10.16
4. Olimpia Kamienna Góra - 23.10.16
5. Czarni Przedwojów - 06.11.16
6.Halniak Miłków -
7.KS Łomnica
8.Endico Mitex Podgórzyn -
9. Piast Bolków
10. KS Orlik Jelenia Góra

GRUPA III – Junior E /Orlik
1. Granica Bogatynia - 11.09.16
2. Piast Zawidów - 25.09.16
3.Nysa Zgorzelec - 09.10.16
4. FA Bogatynia I - 23.10.16
5. Apis Jędrzychowice - 06.11.16
6.Iskra Łagów
7.Cosmos Radzimów
8.UKS FA Zgorzelec
9.Nysa II Zgorzelec

GRUPA IV – Junior E /Orlik/
1.Łużyce Lubań - 11.09.16
2.Włókniarz Mirsk - 25.09.16
3.LTS Leśna - 09.10.16
4.LZS Pisarzowice - 23.10.16
5.LZS Kościelnik - 06.11.16
6.LZS Zaręba
7.Łuzyce Lubań II
8.Łużyce Lubań III

GRUPA V – Junior E /Orlik/
1.KS Talent Bolesławiec - 11.09.16
2.BKS Bobrzanie Bolesławiec - 25.09.16
3.COMT Bolesławiec - 09.10.16
4.Warta Bolesławiecka - 23.10.16
5.LZS Łaziska - 06.11.16
6.UKS Sokół Ocice
7.KS Talent II Bolesławiec

GRUPA VI – Junior E /Orlik/
1.Kwisa Świeradów Zdr. – 11.09.16
2.UKS ZSOiZ Gryfów - 25.09.16
3.Czarni Lwówek - 09.10.16
4.Olsza Olszyna - 23.10.16
5.UKS FA Lwówek - 06.11.16
6.UKS Liski Olszyna
7.Gigant Lubomierz
8.UKS AP Gryfów

GRUPA VII –Junior E /Orlik/
1.Orliki Węgliniec - 11.09.16
2.UKS Pieńsk - 25.09.16
3.GOKiS Nowogrodziec - 23.10.16
4.Rybak Parowa - 06.11.16
5.Piast Wykroty
6.Sparta Zebrzydowa
7.UKS AP Zgorzelec -

GRUPY JUNIORÓW F /ŻAKI/ - ZAWODNICY URODZENI w 2008 ROKU i MŁODSI.

GRUPA I – Junior F /Żak/
1. Karkonosze Jel. Góra - 18.09.16
2. Lotnik Jeżów Sudecki - 02.10.16
3. KKS Jelenia Góra - 16.10.16
4. AP Chojnik Jelenia Góra - 30.10.16
5. Piast Dziwiszów
6.KKS II Jelenia Góra
7.Pogoń Wleń
8.Pogoń Świerzawa

GRUPA II – Junior F /Żak/
1.Lechia Piechowice - 18.09.16
2.Orzeł Mysłakowice - 02.10.16
3.Rudawy Janowice Wlk. -16.10.16
4.Woskar Szkl. Poręba -30.10.16
5.KS Łomnica
6 Olimpia Kowary
7.Pub Gol Jelenia Góra -


GRUPA III – Junior F /Żak/
1.UKS Pieńsk - 18.09.16
2.Granica Bogatynia - 02.10.16
3.KS Piast Zawidów - 16.10.16
4.UKS FA Zgorzelec - 30.10.16
5. Nysa Zgorzelec
6.UKS FA Zgorzelec
7. Orliki Węgliniec

GRUPA IV – Junior F /Żak/
1. Czarni Lwówek-Niwnice - 18.09.16
2. UKS ZSOiZ Gryfów Śl. – 02.10.16
3. Włókniarz Mirsk - 16.10.16
4. Sudety Giebułtów - 30.10.16
5. Bielany Biedrzychowice
6. UKS ZSOiZ Gryfów ŚL.

GRUPA V – Junior F /Żak/
1.GKS Warta Bolesławiecka - 18.09.16
2.COMT Bolesławiec - 02.10.16
3.BKS Bobrzanie Bolesławiec - 16.10.16
4.GKS Raciborowice - 30.10.16
5. KS Talent Bolesławiec
6. Piast Wykroty
7. GKS Iwiny
8. Stare Jaroszowice
9. TS Parzyce
10.KS Brzeźnik
11 KS Talent II Bolesławiec


GRUPA VI –Junior F /Żak/
1.Łużyce I Lubań
2.LZS Pisarzowice
3.Włókniarz Leśna
4.Łużyce II Lubań
5.Łużyce III Lubań
6.Łużyce IV Lubań
7. Łużyce V Lubań
8.Łużyce VI Lubań

UWAGA: Niedopuszczalny jest udział zespołów w turniejach wybiórczo.
Przypominamy, że rejestracja zawodników w systemie EXTRANET odbywa się już od 7 roku życia.

Organizatorzy turniejów, kluby, winny po zawodach przesłać sprawozdanie z odbytej imprezy do biura Związku.

Jeżeli w miesiącu listopadzie będzie sprzyjająca pogoda odbędą się jeszcze turnieje Żaków.

Szczegółowe informacje zostały rozesłane na do Klubów, trenerów na email.

                               Za Wydział Szkolenia OZPN Jel. Góra – Tadeusz Gawin

Newsletter

Wybierz dział aktualności który Cię interesuje a gdy będziemy mieli nowe wiadomości, dostaniesz je prosto na e-mail.

reklama
zina-koszulka

Wszystkie prawa zastrzeżone - OPZN Jelenia Góra 2014

Realizacja - Lakre.pl