Aktualności OZPN w Jeleniej Górze

Rozgrywki turniejowe Juniorów E /Orlik/ i Juniorów F /Żak/ - wytyczne, terminarze - wiosna 2017/2018

2018-02-09

L.dz. 06.01/2018                                                                   Jelenia Góra 29.01.2018 r.

 

                                                                                                                  Kluby Sportowe posiadające

                                                                                                                  drużyny Juniorów  F /Żak/ E /Orlik/.

              Wydział Szkolenia Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jeleniej Górze informuje, że w sezonie 2017/18/runda jesienna/, kontynuować będziemy rozgrywki w formie turniejów dla Juniorów E - /Orlik/ ur. w latach 2007-2008 oraz Juniorów F /Żak/ ur. w latach 2009 i młodszych.

Turnieje odbywać się będą w grupach  dobieranych   terytorialnie.

Każdy zespół klubowy będzie organizatorem turnieju w sezonie. Turnieje Juniorów E i F odbywać się będą naprzemiennie co dwa tygodnie . Po zakończeniu turniejów, wyróżniające się zespoły z poszczególnych grup będą zaproszone na turniej finałowy, który organizował będzie Związek przy współpracy z klubami.

W związku z wytycznymi  Polskiego Związku Piłki Nożnej o organizacji w/w rozgrywek, poniżej podajemy zasady rozgrywania turniejów Juniorów E i F.

- turnieje rozpoczynamy o godzinie 10,00

- nie gramy na punkty, nie wyłaniamy zwycięzców,

- trenerzy wybierają po każdym turnieju najlepszych zawodników /bramkarz, strzelec, zawodnik/

- w meczach  ORLIKÓW  bierze udział po 7 zawodników /6 w polu + bramkarz/,

- w meczach  ŻAKÓW bierze udział po 5 zawodników /4 w polu + bramkarz/,

- boisko dla juniorów E, schemat i rozmieszczenie boiska w załączeniu,

- boisko dla juniorów F, schemat i rozmieszczenie  boiska w załączeniu , dopuszcza się grę na boisku ze sztuczną nawierzchnią – Orlik,

- bramki  2 x 5 m – Orlik, Żak – 3 x 1,55 m

- piłka : junior F – nr 4 /290 g/, junior E – nr 4 /350 g/

- wyrzut  piłki z autu : zawodnik  samodzielnie wprowadza piłkę  nogą – nie może wcześniej wykonać podania, zagranie do zawodnika  może być do wysokości kolan /50 cm./ Odległość przeciwnika 3 m.

- odległość piłki od muru 5 m

- rzut  karny – junior F – 7 m, junior E – 9 m,

- bramkarz wprowadza dowolnie piłkę do gry tylko do połowy,

- zmiany zawodników – „hokejowe”

- ochraniacze – obowiązkowe,

- czas gry, w zależności od ilości drużyn w turnieju, nie krócej niż 10 minut.

- dla sprawniejszego i szybszego przebiegu turnieju można grać na 2 boiskach jednocześnie,

- pole karne – łuk o promieniu 9 metrów ze środka bramki.

- ZAWODNICZKI, MOGĄ REPREZENTOWAĆ DRUŻYNY CHŁOPCÓW /ORLIKI, ŻAKÓW/ STARSZE TYLKO O ROK.

 ORGANIZATOR PO TURNIEJU WINIEN PRZESŁAĆ DO BIURA ZWIĄZKU FAKSEM LUB E-MAIL SPRAWOZDANIE Z ODBYTYCH ZAWODÓW.

UWAGA : kluby klasy Okręgowej i kl. „A” które muszą posiadać zespoły młodzieżowe, zgodnie z regulaminem rozgrywek prosimy o potraktowanie tych rozgrywek jako obowiązkowych, gdyż nie uczestniczenie we wszystkich turniejach pociągnie za sobą konsekwencje w postaci kar pieniężnych a w dalszej  kolejności pozbawienie licencji klubowej.

Rozgrywki Juniorów E i F /turnieje/ organizowane są w niedzielę od godziny 10.00.

Proponowane terminy Juniorów E- /ORLIKÓW/.

  - KWIECIEŃ       2018 r.-  08, 22,

  - MAJ                 2018 r. – 06, 20

  - CZERWIEC      2018 r. - 03

Proponowane turnieje Juniorów F/ŻAKÓW/ :

  - KWIECIEŃ        2018 r. – 15, 29,

  - MAJ                  2018 r  -  13 , 27,

  - CZERWIEC       2018 r. – 10,

 

FINAŁ OKRĘGOWY – JUNIOR F /Żak/, JUNIOR E /Orlik/-  16, 17. 06. 2018 r. /miejsce do ustalenia/.

Poniżej podajemy  Grupy  Juniorów E i F, daty przeprowadzenia turniejów oraz telefony i  e-mail  do klubów, trenerów opiekujących się zespołami

UWAGA, w razie zmiany telefonów lub e-maili prosimy poinformować Związek oraz poszczególne zespoły z grupy.

GRUPY JUNIORÓW E /ORLIK/ - zawodnicy urodzeni w latach 2007 – 2008  i młodsi.

GRUPA I – Junior E /Orlik/

  1. Olimpia Kowary                    - 08.04.18 – Szujewski Sebastian/888 794 461/sebalajo81@op.pl
  2. Victoria Czadrów                   -  22.04.18  - Rusnarczyk Józef/785 524 416/victoria-czadrów@wp.pl
  3. Amfibolit Leszczyniec          - 06.05.18  - Morawski Ariel/798 091 844/ ciszeklukasz@o2.pl
  4. Rudawy Janowice Wlk.       - 20.05.18  - Skalany Sławomir/796 168 323/skala23@vp.pl
  5. Pogoń Świerzawa                 - 03.06.18  - Piotrowski Piotr /888 624 192/ piopio69@wp.pl
  6. Bóbr Marciszów                                           - Tabaka Krz./501 823 375/krzysztof-tabaka@wp.pl
  7. Czarni Przedwojów                                      - Stepko Sylwester /511 118 186/ s.stepko@onet.pl
  8. Włókniarz Chełmsko Śl.               - Cieślak Kazimierz     /697 848 088/ emilka.sc@wp.pl

GRUPA II- Junior E /Orlik/

  1. KS Talent Bolesławiec  II     - 08.04.18  - Miżdal Kr./514 770 275/kstalent2012bc@op.pl
  2. Łużyce Lubań II                     - 22.04.18  - Juszczyk Grz. /697 730  482/mzksluzyceluban@o2.pl
  3. Karkonosze Jel. Góra           - 06.05.18  - Durlak Mat./501 142 693/mateuszdurlak@gmail.com
  4. Gryf Gryfów Śląski               - 20.05.18  - Gajewski Krzysztof/507 828 309/eski10@interia.pl
  5. UKS FA Lwówek Śląski        - 03.06.18  - Sawczak D./504 289 597/d.sawczak@footballacademy.pl
  6. Nysa Zgorzelec                                           - Bogdaniec Tomasz /509 844 574/nysazgorzelec@onet.pl
  7. AP Chojnik Jel. Góra                                 - Cyrek Krz. /500 089 223/krzysztof.cyrek@apchojnik.pl
  8. COMT Bolesławiec                                     - Kubica Bartosz /508 857 707/b.kubica@comt2012.org
  9. KS Talent Bolesławiec I                               - Miżdal Kr./514 770 275/ kstalent2012bc@op.pl
  10. Łużyce Lubań I                                               - Juszczyk Grz. /697 730 482/ mzksluzyceluban@o2.pl

        

GRUPA   III – Junior E /Orlik/

1. KS Łomnica                              - 08.04.18  - Makowski Krzysztof/508 742 375/kslomnica@vp.pl

2. AP Orlik Jelenia Góra         - 22.04.18  - Czarnecki Łukasz/607 129 643/biuro@vinetjg.pl

3. Lechia Piechowice                - 06.05.18  - Ramski Marcin/502 546 768/marcinramski@wp.pl

4. UKS MOKSiAL Szklar. Por. - 20.05.18  - Janczura Paweł 783 548 008/uks.rzepior@o2.pl

5. PUB Gol I Jelenia Góra       - 03.06.18  - Walczak T./665 733 346/walus-ksk@o2.pl-Lech 665 733 324

6.Lotnik Jeżów Sudecki                               - Maćkowski Maciej / 782 799 045/carlos16@op.p                       7. KKS Jelenia Góra                                      - Królikowski Grz./606 961 013/gkrolikowski1@wp.pl                                                                                                                                                                               8.Karkonosze II Jel. Góra                            - Kowalski Łukasz/609 852 797/ kowalski85-25@o2.pl

9.Orzeł Mysłakowice                                   - Bureś Czesław /507 700 548/ czeslaw.bures@op.pl

 

GRUPA IV – Junior E /Orlik/

1.UKS ZSOiZ II Gryfów ŚL.            - 08.04.18 - Cichoń Ark./669 775 771/ arkadiuszcichon@wp.pl

2.Skalnik Rębiszów                         - 22.04.18  -  Grabiński And./693 137 368/grabinski60a@gmail.com

3.Czarni Lwówek                              - 06.05.18  - Karasiński Jakub/697 836 992/kuba923@0net.eu

4. Pogoń Wleń                                   - 20.05.18  - Kobierecka Iwona/606 996 018/modrzewie1a@wp.pl

5. Chmielanka Chmieleń              - 03.06.18  - Borkowski Zygfryd/500 087 522/zyga13-53@o2.pl

6.PH Sawczak- Włókniarz Mirsk                     - Niemienionek Ł./669 214 173/ gzr@mirsk.pl

7.Gigant Lubomierz                                             - Laszczyński Ł./691 975 631/ szpiegu3@interia.pl

8.UKS ZSOiZ I Gryfów ŚL.                                      - Cichoń Ark./669 775 771/arkadiuszcichon@wp.pl

9.Włókniarz Leśna                                                  - Czeczot Robert/885 878 186/ltslesna@gmail.com

10.UKS Liski Olszyna                                            - Lisiowski Łukasz /660 676 319/ lisek8809@wp.pl

11.Sudety Giebułtów                                            - Warzybok Danuta/721 010 369/danusiaw49@gmail.com

                                 

GRUPA  V – Junior E /Orlik/

1. Apis Jędrzychowice                 - 08.04.18 – Jurewicz .G./787 451 610/g.jurewicz1@poczta.onet.pl

2. UKS Pieńsk                                  - 22.04.18 – Rajczyk Arkadiusz/602 357 934/ukspiensk@gmail.com

3. LZS Pisarzowice                      - 06.05.18 – Cichoń Jacek/530 233 248/jcichon@poczta.onet.pl

4.Granica Bogatynia II              - 20.05.18 - Kazimierski G./696 629 745/kazimierski.grzegorz@gkpge.pl

5.UKS AP Champions Zgorz.    - 03.06.18 – Matusewicz Jacek /691 770 924/

                                                                                      jacek.matusewicz@tuzaczynasiefutbol.pl

6.Iskra Łagów                                                  - iskra@lagow.info, Bogdan Szczęsny –/ 721 272 757/.

7.Orliki Węgliniec                                           - Sochoń Mirosław/663 291 876/ msochon@op.pl                                                                                      

8.LZS Zaręba                                                       - Wolreiter Waldemar/608 297 464/lzs@siekierczyn.pl

9.Bazalt Sulików                                                 - Edward Kuriański /606 918 492/ ksbazalt@wp.pl

10.UKS FA Bogatynia                                        - Mikulski Wojciech /786 804 112/ wojmik@vp.pl

11.Piast Zawidów                                               - Niedźwiecki T./604 791 688/ada-tom1@o2.pl

12. Granica Bogatynia I                                    - Kazimierski G.696 629 745/kazimierski.grzegorz@gkpge.pl

 

GRUPA VI – Junior E /Orlik/

1. Warta Bolesławiecka            - 08.04.18 – Żak Krzysztof/534 677 330/krzysztofzak@gmail.com

2. Rybak Parowa                           - 22.04.18 – Pagórski Krz./696 429 544/krzysztofpagorski@poczta.fm

3. Sparta Zebrzydowa                 - 06.05.18 – Wilk Paweł/667 813 910/pilkarz11@gmail.com

4. GKS Tomaszów Bolesławiecki -20.05.18 – Marnicki Maciej/782 436 752/maciek.marni@interia.pl

5. COMT II Bolesławiec              - 03.06.18 – Kubica Bartosz/508 857 707/b.kubica@comt2012.org

6.BKS Bobrzanie Bolesławiec                     – Zapiór Stanisław /502 546 945/ u.zapior@interia.pl

7.GKS Raciborowice                                       – Różycki M. /515 168 256/ gksraciborowice@vp.pl

8.GOKiS Nowogrodziec                               – Felczyński M./725 505 415/m.felczynski@nowogrodziec.pl

9.Piast Wykroty                                                 - Mielnik Mirosław/695 748 157/ mirekmielnik@wp.pl

10.TS Parzyce                                                      Kopeć Bronisław/691 277 169/ kopecbronislaw@gmail.com

11.LZS Łaziska                                                     - Szuba Mieczysław/606 341 987/szuba-mieczysław@wp.pl

12.LZS Brzeźnik                                                  - Stempak Józef/534 458 489/jozefstempak@interia.pl

 

GRUPY JUNIORÓW F /ŻAKI/ -  ZAWODNICY URODZENI  w 2009 ROKU i MŁODSI.

GRUPA   I – Junior F /Żak/

1. Karkonosze II Jel. Góra      - 15.04.18 – Szczygieł Mariusz/883 772 472/marioksk@vp.pl

2. KS Łomnica                              - 29.04.18 – Makowski Krzysztof/508 742 375/kslomnica@vp.pl

3. AP Chojnik Jelenia Góra    - 13.05.18 – Cyrek Krzysztof/500 089 223/krzysztof.cyrek@apchojnik.pl

4. Lechia Piechowice               - 27.05.18 – Ramski Marcin/502 546 768/marcinramski@wp.pl

5. Czarni Strzyżowiec               - 10.06.18 – Wiśniewski Dariusz/609 860 245/delta.instal@interia.eu

6.Orzeł Mysłakowice                                 – Bureś Czesław/507 700548/czeslaw.bures@op.pl

7. KKS  Jelenia Góra                                   – Królikowski Grz./606 961 013/gkrolikowski1@wp.pl              8. UKSiAL Szklarska Poręba                      – Janczura Paweł/783 548 008/uks.rzepior@o2.pl

9. Karkonosze I Jel. Góra                           – Szczygieł Mariusz /883 772 472/, marioksk@vp.pl

10. Lotnik Jeżów Sudecki                          -  Maćkowski M./782 799 045/, carlos16@op.pl

                

                       

GRUPA   II – Junior  F /Żak/

 

1.Rudawy Janowice Wlk.         - 15.04.18 – Skalany Sławomir/796 168 323/skala23@vp.pl

2.Olimpia Kowary                      - 29.04.18 – Szujewski Sebastian /888 794 461/sebalajo81@op.pl

3.Pogoń Świerzawa                 - 13.05.18 - Szeliga Szymon/724 645 218/pogon-swierzawa@wp.pl

4.Bóbr Marciszów                     - 27.05.18  - Tabaka Krzysztof/501 823 375/krzysztof-tabaka@wp.pl

5.Orzeł Wojcieszów                  - 10.06.18  - Orzech Sławomir/606 336 761/ sorzech@piast.info.pl

6.Budowlani Wojcieszów                           - Łazarewicz Franciszek/608 537 094/ m.klawisz@wp.pl

  GRUPA  III – Junior  F /Żak/

1.Stella Lubomierz                    - 15.04.18 – Laszczyński Łukasz/691 975 631/szpiegu3@interia.pl

2.Kwisa Świeradów                   - 29.04.18 – Chowański Piotr/691 121 197/chowan10@wp.pl

3.Pogoń Wleń                              - 13.05.18 – Kobierecka Iwona/606 996 018/modrzewie1a@wp.pl

4.Gryf Gryfów Ślaski                 - 27.05.18 – Gajewski Krzysztof/507 828 309/eski10@interia.pl

5.PH Sawczak Wł. Mirsk          - 10.06.18 – Niemienionek Łukasz/696 214 173/ gzrmirsk.pl

6.UKS ZSOiZ Gryfów                                   -  Cichoń Arkadiusz /669 775 771/ arkadiuszcichon@wp.pl

7.UKS Liski Olszyna                                         - Lisiowski Łukasz/600 676 319/lisek8809@wp.pl

 

 

      

                        

GRUPA IV – Junior F /Żak/

 

  1. Łużyce II Lubań                     - 15.04.18 – Juszczyk Grzegorz/697 730 482/mzksluzyceluban@o2.pl

  2. Granica II Bogatynia          - 29.04.18 – Kazimierski G./696 629 742/kazimierski.grzegorz@gkpge.pl

  3. Apis Jędrzychowice            - 13.05.18 – Jurewicz Gerard/787 451 610/g.jurewicz1poczta.onet.pl

  4. UKS FA Bogatynia                - 27.05.18 – Mikulski W./786 804 112/wojmik@vp.pl

  5. UKS AP Champions Zgorz.- 10.06.18 – Matusewicz Jacek /691 770 924/

                                                                                  Jacek.matusewicz@tuzaczynasiefutbol.pl

  6. Nysa Zgorzelec                                        - Bogdaniec Tomasz/509 844 574/nysazgorzelec@onet.pl

  7. Łużyce Lubań I                                         - Juszczyk Grzegorz /697 730 482/mzksluzyceluban@o2.pl

  8.Granica Bogatynia I                                 - Kazimierski G.696 629 742/kazimierski.grzegorz@gkpge.pl

 

GRUPA  V – Junior F /Żak/

   1. Piast Zawidów                        - 15.04.18 – Ryż Rafał/725 122 407/kspiastzawidow@gmail.com

   2. WKS Żarki Średnie                - 29.04.18 – Miłoszewicz Wal./607 615 846/zarkisrednie@gmail.com

   3. Bazalt Sulików                        - 13.05.18 – Kurjański Edward/606 918 492/ksbazalt@wp.pl

   4. Micro Ruszów                        - 27.05.18 – Matuszewski Zdzisław/604 252 161/matttusz@wp.pl

   5.Orliki Węgliniec                    - 10.06.18 -  Sochoń Mirosław /663 291 876/ msochon@op.pl    

   6. UKS Pieńsk                                                   -  Rajczyk Arkadiusz/602 357 934/ukspiensk@gmail.com

   7.Cosmos Radzimów                                      - Wolanin Woj./519 580 391/radzimowskicosmos@wp.pl

  

 

     

GRUPA  VI – Junior F  /Żak/

 

    1.KS Talent II Bolesławiec        - 15.04.18 – Miżdal K./514 770 275/ krystian_mizdal@op.pl

    2.KS Stare Jaroszowice              - 29.04.18 – Kiepura Tomasz/788 276 664/tomekkiepura@wp.pl

    3.COMT Bolesławiec                  - 13.05.18 – Bartosz Kubica/508 857 707/b.kubica@comt2012.org

    4.Twardy Świętoszów                - 27.05.18 – Bolecki Mariusz/884 998 226/Bolecki@onet.pl

    2.GKS Iwiny                                    - 10.06.18  - Zawada Sław./663 606 054/ klubiwiny@onet.pl

    3.GKS Warta Bolesławiecka                        – Kopczyński M./600 472 307/gckwartabol@op.pl

    5.BKS Bobrzanie Bolesławiec                      - Zapiór Stanisław/502 546 945/ u.zapior@interia.pl

    6.KS Talent Bolesławiec I                             - Miżdal K./514 770 275/krystian_mizdal@op.

  LZS Pisarzowice                            - 02.10.16  - Cichoń Ja3.Włókniarz Leśna                     - 16.10.16  - Kopka Ł./537 211 868/    

UWAGA :  Niedopuszczalny jest udział zespołów w turniejach wybiórczo.         

Przypominamy, że rejestracja zawodników w systemie EXTRANET odbywa się już od 7 roku życia.

Do rozpoczęcia rozgrywek, turniejów, wszystkie kluby mają obowiązek wprowadzić do systemu

Extranet zawodników Orlików i Żaków oraz uprawnić do rozgrywek na ten sezon.

Uprawnienia zawodników do poszczególnych turniejów, grup w jakich grają będą zgodne z niniejszym terminarzem.

 

                                                                                                     Za Wydz. Szkolenia OZPN J.G – T. Gawin                                                

Newsletter

Wybierz dział aktualności który Cię interesuje a gdy będziemy mieli nowe wiadomości, dostaniesz je prosto na e-mail.

reklama
zina-koszulka

Wszystkie prawa zastrzeżone - OPZN Jelenia Góra 2014

Realizacja - Lakre.pl