Aktualności OZPN w Jeleniej Górze

Jeleniogórska Bitwa Bramkarska po raz drugi!

2019-05-14

Nietypowy turniej piłkarski, polegający na pojedynkach jeden na jednego, odbędzie się w czerwcu w Jeleniej Górze! Już ruszyły zapisy.

 

Jeleniogórska Bitwa Bramkarska to nietypowy turniej piłkarski dla bramkarzy, ale i zawodników z pola, którzy czasem lubią stanąć między słupkami. Zasady są bardzo proste: dwaj zawodnicy stają naprzeciwko siebie na mini boisku i atakują bramkę rywala. Można uderzyć piłkę nogą z podłoża, z woleja, wykonać rzut ręką. Kto zdobędzie więcej bramek – wygrywa. Turniej ten przyciąga głównie bramkarzy, ale nie tylko. Świetnie radzą sobie w nim także zawodnicy z pola!

Bitwa Bramkarska stała się prawdziwym hitem we Wrocławiu, gdzie uczestniczy w niej już ponad ćwierć tysiąca bramkarzy z całej Polski! Turniej w Jeleniej Górze odbywa się w porozumieniu z organizatorem wrocławskiego wydarzenia – Akademią Piłkarską Total Goalkeeping.

Gramy na zmodernizowanym stadionie przy ul. Złotniczej. Zostanie tam ustawionych kilka boisk bitewnych, na których od rana będzie trwała rywalizacja. Do udziału zapraszamy dzieci i młodzież w kategoriach: żak, orlik, młodzik, trampkarz, junior oraz open. Wpisowe to 30 złotych.

W ramach wpisowego uczestnicy otrzymują pakiet startowy, a w nim: pamiątkowy medal, wodę oraz poczęstunek. Dla laureatów w każdej kategorii przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody.

Zapisy trwają od 30 kwietnia. Więcej informacji, m.in. regulamin zawodów, można znaleźć na profilu Jeleniogórskiej Bitwy Bramkarskiej na facebooku (www.facebook.com/jeleniogorskabitwa). Można też napisać na jeleniogorskabitwa@o2.pl – odpowiemy na wszelkie pytania.

 

Organizatorem jest Karkonoski Klub Sportowy Jelenia Góra oraz Studio ROB (kontakt: Robert Zapora, tel. 602 439 924).

 

Regulamin zawodów, a także oficjalny plakat, przesyłam w załączeniu.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się TUTAJ:

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdgwcdWhgKTxDHFCCZ8o8y2STQE6ngT4pjCh190S5dOgmHPcQ/viewform?fbclid=IwAR3VAWApMYEM-l-zzXFB9KWjyMjrc00qsP-jwrVA2aWtd71XfPG2AVLm3Qw

Pliki do pobrania

Newsletter

Wybierz dział aktualności który Cię interesuje a gdy będziemy mieli nowe wiadomości, dostaniesz je prosto na e-mail.

reklama
zina-koszulka

Wszystkie prawa zastrzeżone - OPZN Jelenia Góra 2014

Realizacja - Lakre.pl